Kullanıcı Girişi
TDBO, bilim olimpiyatları

BİLİM OLİMPİYATLARI PROGRAMI

2. TÜRK DÜNYASI BİLİM OLİMPİYATI KAZANANLAR LİSTESİ
         
2. TÜRK DÜNYASI BİLİM OLİMPİYATI TASARIM DALINDA ÖDÜL KAZANANLAR
DERECE ÖĞRENCİ AD SOYAD İL/ÜLKE OKUL ADI PROJE ADI
1. Valeri KAPSAMAN Gagavuzyeri/Moldova Avdarma Lisesi Birlik Dua Evi
2. Ömer DURSUN Antalya/Türkiye Tekeli Ortaokulu İP Cambazı Bisiklet
3. Ümral ŞAH KKTC Çanakkale Ortaokulu Fosforlu Seccade
Mansiyon Narin HAVKURTAY Kosova   Güneşten Elektriğe
Mansiyon Taha Memiş AHMET ve Ozan HASAN Batı Trakya   Yansıyan Işıklı Yol
Mansiyon Gürkan KARABACAK Zonguldak/Türkiye Mimar Sinan Ortaokulu Eko-Sera
Jüri Özel Ödülü Arif Cihat EROL Yozgat/Türkiye Fatma Temel Turhan Bilim ve Sanat Merkezi Akıllı Maden
Jüri Özel Ödülü Emre TUNÇ Muş/Türkiye Bulanık Kız YBO Engelli Bankamatik
         
         
2. TÜRK DÜNYASI BİLİM OLİMPİYATI BULUŞ DALINDA ÖDÜL KAZANANLAR
DERECE ÖĞRENCİ AD SOYAD İL/ÜLKE OKUL ADI PROJE ADI
1. Halil Efe ÖZTÜRK Ankara/Türkiye Aşık Veysel Ortaokulu Kapıda Bırakmayan Kemer
2. Çağan ÜNVER Çankırı/Türkiye Kurşunlu Tevfik Fikret Ortaokulu Güvenli Pencere
3. Alper AKKAN Eskişehir/Türkiye Şehit Barış Öztürk Ortaokulu 4n Şifreleme Programı
Mansiyon Ayan MAMATZAD Azerbaycan   Yangından Korunma
Mansiyon Nuray BAYRAMİ Makedonya   Damperde Son Nokta
Mansiyon Gjyli LİDRA Arnavutluk   Güvenlik
Jüri Özel Ödülü Mücahit KAŞKARLI Doğu Türkistan   Atık Maddelerden Elektrik Üretmek
Jüri Özel Ödülü Emin İLTER Konya/Türkiye Konya Ereğli Kutören Ortaokulu Engellimatik

YARIŞMAYA KATILAN ÜLKELER

  • TÜRKİYE
    TÜRKİYE
  • KKTC
    KKTC
  • AZERBAYCAN
    AZERBAYCAN
  • KAZAKİSTAN
    KAZAKİSTAN
  • KIRGIZİSTAN
    KIRGIZİSTAN
  • ÖZBEKİSTAN
    ÖZBEKİSTAN
  • TÜRKMENİSTAN
    TÜRKMENİSTAN
  • BOSNA HERSEK
    BOSNA HERSEK
  • BULGARİSTAN
    BULGARİSTAN
  • ALTAY
    ALTAY
  • MOLDOVA
    MOLDOVA
  • MAKEDONYA
    MAKEDONYA
  • ARNAVUTLUK
    ARNAVUTLUK
  • TATARİSTAN
    TATARİSTAN
  • KOSOVA
    KOSOVA
türk dünyası bilim olimpiyatları


Web Tasarım